Rond deze tijd van het jaar gaat op allerlei scholen het proces spelen rondom cijfers, rapporten, tekortpunten enz. Het Element heeft een duidelijk procedure rondom de zij-instroom.
Lees verderPauzesport
We hebben een leuke pilot, tot aan de herfstvakantie; Vanaf deze week is er elke maandag en woensdag in de grote pauze een ‘Sportivator’ (herkenbaar aan het rode t-shirt, zij waren ook op de ElementActiefdag aanwezig), van 12:50-13:15.
De Sportivator (meestal is dit Luca) gaat, in overleg met de leerlingen, verschillende sporten met ze doen.
Na-schoolse Sport
Dinsdag 27 september komt Trainer Martijn Rook namens de voetbalschool langs om de zaalvoetbalactiviteit te begeleiden. Hij komt elke dinsdag tot aan de herfstvakantie. Er komt een poster te hangen met de planning, want ook kickboksen, freerunning, teakwondo en andere sporten zullen aanbod komen. De gymdocenten vertellen de leerlingen wanneer het start en ook zal dit in hun magister gezet worden (dit is vrijwillig voor de leerling, dus alleen als ze het leuk lijkt om mee te doen). De leerlingen kunnen zich hiervoor opgeven bij hun gymdocent.
We starten met de Na-schoolse Sport TEAKWONDO:
De clinic daarna is ook super vet, namelijk: Nerf-Foambal.
Elke dinsdag:
13:00-14:00 klas 2 en 3
14:15-15:15 Klas 1
Rond deze tijd van het jaar gaat op allerlei scholen het proces spelen rondom cijfers, rapporten, tekortpunten enz. Het Element heeft een duidelijk procedure rondom de zij-instroom.
Lees verderHet nieuwe Magazine “MAAK HET!” voor 8ste groepers is uit!
Lees verder