logo

nieuws van het element

Nieuw! MAAK HET! Het Element Magazine 2023

vrijdag 10 februari 2023 Geen categorie, Het Element, Hooglandseweg

Het nieuwe Magazine “MAAK HET!” voor 8ste groepers is uit!
Een fris en kleurrijk Magazine vol met informatie over de brugklas, de routes, de profielen, de nieuwbouw en het onderwijs op Het Element. Lekker om eens door te lezen. Mocht je vragen hebben, neem dan contact met de school op. Wij gaan de komende weken ervoor zorgen dat een aantal exemplaren op de basisscholen liggen, zodat leerlingen (als jullie weer naar school gaan) er ook één mee naar huis kunnen nemen. Veel kijk en leesplezier.

Meeloopmiddagen

Wij organiseren twee meeloopmiddagen voor basisschoolleerlingen die enthousiast geworden zijn over onze school en het leuk vinden om een middag met ons op Het Element mee te lopen.

Lees verder

Lekker Eten in ons Schoolrestaurant

Onze restaurantavonden zijn op onze mooie nieuwe locatie terug op de donderdagavond. Kom genieten van het heerlijke 3-gangen menu dat onze leerlingen voor u klaar maken. Wij hopen u weer in groten getale te mogen verwelkomen.

Lees verder